Hakkımızda

Kayısı Çekirdeği ile yarım asra yaklaşan is hayatımızda inanç, bilgi, azim ve sabır ile edinilen tecrübe firmamızı bugünlere taşımıştır.
 
Zaman sureci içerisinde dünyadaki teknolojik gelişimlerle birlikte firmamız değişim ve gelişimi birlikte gerçekleştirerek kalitenin zirvesine ulaşmıştır.
 
Firmamızda ilkel yöntemlerle başlayan kayısı çekirdeği serüveni, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda;
 
Tatlı Kayısı Çekirdeği ( Natural, Soyulmuş, File …. )
Acı Kayısı Çekirdeği ( Natural, Soyulmuş, tatlandırılmış …)
Kayısı Çekirdeği Kabuğu
Kuru Kayısı
Ceviz
Badem
Mazi , Üretimi ile çeşitlenmiştir.
 
Üretimini yaptığımız ürünler; kuruyemiş, pastane, şekerleme, ilaç ve kozmetik alanlarında kullanılmaktadır. Firmamız kullanım alanlarının önem arz etmesinden dolay kurulusundan itibaren %100 Doğallık ilkesinden taviz vermemiştir. %100 Doğallık ilkesinden dolayı ürünlerimizin kalitesi artmış, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda ürünlerimize olan talep trendi yükselmiştir.
 
 
Firmamız, yarım asra yaklaşan serüvenini uluslararası geçerliliği olan ISO, HACCP, KOSHER, ve HALAL sertifikaları ile kalitesini, müşteri memnuniyetini, ve büyüklüğünü ispatlamaktadır. Firmamız AR-GE ekibiyle çalışarak sürekli kendini yenilemiş, uluslar arası alanda değişim ve gelişimi takip etmiş bir firma konumundadır.
 
Firmamız ülkemizin doğal miraslarından olan ürünleri doğallığını koruyarak, kaliteden taviz vermeyerek, ülkemizin güzide değerlerini yurtiçinde ve yurtdışında temsiliyet noktasında zirveyi yakalamıştır. Bu değerlerimiz ile olan yolculuğumuz firmamızı sektörde lider konumuna getirmiştir.
 
Doğal kalmak, doğal yasamak ve doğallığı korumak isteyenlerin adresi firmamızda hedefimiz, kalite anlayışını global standartlara getirip, sağlıklı, hijyenik ve güvenilir gıda konusunda müşterilerimize en iyisini sunmak.

X